Nieuwe Stichting Goede Doelen Week Boxtel opgericht
De Stichting Goede Doelen Week Boxtel is in 2025 opgericht. Betrokken vrijwilligers– met gemeenteraadslid Rianne van Esch als voorzitter – vormen het bestuur van deze stichting, die alle kernen van de gemeente Boxtel omvat (Boxtel-stad, Esch, Lennisheuvel en Liempde). Met steun van de gemeente – die een opstartsubsidie van € 2.500 heeft toegekend – wordt er hard gewerkt aan een goed georganiseerde eerste editie. Boxtel sluit hiermee aan bij dorpen als Den Dungen, waar de Goede Doelen Week al jaren succesvol draait.
Doneren tijdens de collecteweek
De collecteweek vindt plaats in de week van 6-12 april 2026. De brief en de envelop krijgen inwoners van de collectant. Het ligt er dan aan waar je woont, of de collectant de brief een week later weer komt ophalen, want bijvoorbeeld bij appartementencomplexen kunnen we niet overal naar binnen. We hebben daarom 7 locaties waar de formulieren ingeleverd kunnen worden in stembussen, maar er kan ook via een QR-code gedoneerd worden en dan hoef je geen formulier in te leveren. Meer informatie is te vinden op de website van Goede Doelen Week Boxtel.
Fotobijschrift: burgemeester Van Meygaarden trapt samen met voorzitter Rianne van Esch de eerste Goede Doelen Week in Boxtel af.
Burgemeester Ronald van Meygaarden:
De kracht van Boxtel zit in onze betrokken inwoners. Met de Goede Doelen Week laten we zien hoe we samen het verschil kunnen maken – voor elkaar én voor de samenleving.
Rianne van Esch, voorzitter Stichting Goede Doelen Week Boxtel:
Eén collecteweek, vijftien goede doelen. Zo maken we het geven makkelijker én effectiever. We zijn trots dat we dit samen met zoveel vrijwilligers in alle kernen van Boxtel mogelijk maken.