ProRail voert werkzaamheden uit in en om Vught
Deze werkzaamheden zijn nodig om ervoor te zorgen dat er in de toekomst meer treinen kunnen rijden tussen Geldermalsen en Boxtel. Om dit mogelijk te maken, is een tijdelijk spoor en station in Vught aangelegd. Tijdens deze werkzaamheden wordt het huidige spoor aangesloten op het tijdelijke spoor en worden de laatste werkzaamheden verricht aan het tijdelijke station Vught. Daarom kunnen er vanaf 4 tot en met 19 oktober geen treinen rijden tussen Den Bosch en Boxtel en tussen Den Bosch en Tilburg. Reizigers kunnen met hun NS-vervoersbewijs gebruik maken van bussen of omreizen.
Lees meer reisinformatie op de NS website.
Verkeershinder rondom Q-Park – Van Salmstraat
Tijdens deze stremmingsperiode zullen bussen als treinvervangend vervoer op het Bedrijventerrein Ladonk worden ingezet om de NS-reizigers te vervoeren. Hiervoor wordt het parkeerterrein van Q-Park en de tijdelijke bushalte aan de Van Salmstraat gebruik.
Om het verkeer in goede banen te leiden en het halteren van de bussen veilig te organiseren wordt de Van Salmstraat (tussen de Kruisbroeksestraat en het Ossenpad (fietstunneltje)) tijdelijk ingesteld voor éénrichtingsverkeer, van de rijrichtng oost naar west. Het verkeer met bestemming Van Salmstraat wordt lokaal omgeleid en de aanliggende bedrijven blijven bereikbaar. Met name op de kruising Van Salmstraat-Kruisbroeksestraat wordt het druk met extra busverkeer. Tijdens deze periode is er personeel van de firma’s Transvision en TrafficSupport aanwezig. Zij coördineren het verkeer.
Voor dringende vragen is de regiecentrale van Transvision 24/7 bereikbaar op telefoonnummer 010 3035731.